ZİRAAT VE HALK BANKASI GİRESUN ŞUBELERİ ZİYARET EDİLDİ

ZİRAAT VE HALK BANKASI GİRESUN ŞUBELERİ ZİYARET EDİLDİ

  • 02 Ağustos 2023, 12:01
  • 316 görüntülenme
  • 2 dk tahmini okuma süresi

Sendikamız Genel Yönetim Kurulu Üyesi ve Konya Bölge Başkanı Ömer Rıdvan Yiğit, İstanbul Avrupa Bölge Başkanı Dr. Mümin Evren ve Bursa Bölge Başkanı Mehmet Kop, Ziraat Bankası Giresun Şubesi, Bulancak Şubesi, Piraziz Şubesi, Keşap Şubesi ile Halk Bankası Giresun Şubesi, Bulancak Şubesi, Osmanağa Şubesinde Şube Yöneticileri ve Üyelerimizi ziyaret etti.

Yiğit, Evren ve Kop, ziyaret ettikleri şubelerde görev yapan Şube Müdürleri Sayın Gülçin Gök Akkuş'a, Sayın Arzu Topla Çalış'a, Sayın Önder Gökçe'ye, Sayın Kenan Özyürek'e, Sayın Murat Akyurt'a, Sayın Bekir Albayrak'a ve Sayın İbrahim Selçuk Aksu'ya ve Üyelerimize Genel Başkanımız Ahmet Eroğlu'nun selamlarını iletti. 

Yoğun mesaileri esnasında üyelerimizle birebir temaslarda bulunan Yiğit, Kop ve Evren, sendikamız faaliyetleri hakkında bilgi verdi, gündeme ait konular, soru ve sorunlar üzerinde konuştu, beklenti ve önerilerini dinledi, görüş alışverişinde bulundu.

Yiğit, Evren ve Kop,  "Yoğun çalışma temposu içerisinde bize zaman ayıran, Şube Müdürlerimiz ile Değerli Üyelerimize, samimi sohbetleri, güler yüzleri ile Sendikamıza vermiş oldukları destek ve ilgiden dolayı şahsımız, Genel Merkez Yönetim Kurulu üyelerimiz ve Genel Başkanımız Sayın Ahmet Eroğlu adına teşekkür ederiz." dedi.